11. října startujeme X-tream Management

13. září 2013

Chcete umět kompetentně jednat nejen v běžných, ale i v nestandardních, či dokonce limitních situacích? Pak si nenechte ujít tento manažerský výcvik!


X-tream management - manažerský výcvik, který jde až na dřeň!

Schopnost kompetentně jednat nejen v běžných, ale i v nestandardních, či dokonce limitních situacích, je jednou z nejcennějších kvalit všech, kteří chtějí pracovat s lidmi nebo se věnovat řízení a managementu.

 

Ze spolupráce špičkových profesionálů z řad vyučujících NEWTON College s experty na problematiku psychologie, managementu a rozvoje profesionálních manažerů vznikl manažerský výcvik, který jedinečným způsobem kloubí prvky krizového, projektového a kognitivního managementu, čímž propojuje psychologické, psychofyzické a manažerské přístupy.

 

Díky manažerskému výcviku X-tream Management se můžete stát vytrvalejší, odolnější a úspěšnější v učení, v životě i práci!

 

Po úspěšném zakončení výcviku obdržíte Certifikát o absolvování manažerského výcviku X-tream Management a individuální manažerský profil se souhrnnou zprávou o výsledcích a výkonech v průběhu kurzu.

 

Koukněte se na upoutávku!

 

Jak viděli X-tream Management naši studenti? X-tream management očima studentů - video zde.

 

Pro více informací o tomto manažerském výcviku (termíny, cena, struktura, obsah…) klikněte zde.

 

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email