8. mezinárodní konference NEWTON College

12. listopadu 2014

Konference s názvem "ČESKÁ EKONOMIKA A INOVACE“ přilákala na konferenci celou řadu předních českých i zahraničních ekonomů a odborníků.


Konference byla věnovaná ekonomickému růstu a inovacím ve světě ekonomiky, kterou uspořádala naše vysoká škola managementu a psychologie ve spolupráci s Evropským hnutí v ČR. Kromě zástupců ekonomických odvětví se ho zúčastnil i ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, předseda představenstva České spořitelny Pavel Kysilka, viceguvernér České národní banky Vladimír Tomšík, hlavní makroekonom týmu ekonomických expertů Andreje Babiše Aleš Michl, a jako hlavní hvězda britský profesor ekonomie John Hudson a také mnoho studentů a návštěvníků z odborné veřejnosti.

 

,,Inovace je cosi, co je zvlášť dnes současnou vládou skloňováno ve všech pádech. Inovace se netýkají jenom vědy, aplikovaného i teoretického výzkumu. My se to snažíme překlopit i do oblasti vzdělávání. I vzdělávání prochází díky rozmachu informačních technologií velkou změnou,” řekl rektor NEWTON College Jan Mojžíš.

 

Video z konference natočila Praha TV

 

Odkaz na konferenci na webových stránkách itradenews.cz

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email