Březnové Dny otevřených dveří v Brně a v Praze

9. března 2016

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3 roky po sobě nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. V Brně se na Vás těšíme ve čtvrtek 17. 3., v Praze 24. 3.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na březnové Dny otevřených dveří NEWTON College. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 17. března od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze 24. března taktéž od 16.45 hod. na Václavském náměstí 11.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College. V každém městě jsme si pro vás nachystali různé inspirativní ochutnávky výuky předmětů: Marketing a Management.

 

Speciální program Brno:

V Brně jsme si pro Vás připravili interaktivní ukázku výuky Krizového managementu pod taktovkou špičkového odborníka na tuto problematiku a zároveň našeho prorektora pro strategii a rozvoj doc. Ing. Jiřího Koleňáka, PhD., MBA. Pro ty z vás, kteří by raději navštívili ukázku výuky psychologie, bude připravena naše skvělá vyučující a vedoucí Ústavu humanitních věd na NEWTON College PhDr. PaedDr. Evy Ambrozová, Ph.D. s tématem: Psychologie pro manažery.

 

Speciální program Praha:

V Praze na vás čeká inspirativní ukázka výuky marketingu: „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“ s jedním z našich vyučujících marketingu Mgr. Zdeňkem Sedláčkem, který mimo jiné působil např. v nadnárodní korporaci Warner Bros. a na český trh uváděl mnoho hollywoodských filmů. Druhá interaktivní ukázka bude z předmětu Management s názvem: „Leadership & Influence“ v podání ředitele známé inovativní společnosti UNIFER – PhDr. Stanislavem Gálikem.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? čtvrtek 17. března 2016 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30—18.15 Interaktivní ukázka výuky Krizového managementu

18.20—19.00 Interaktivní ukázka výuky Psychologie pro manažery

17.00—19.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? čtvrtek 24. března 2016 od 16.45 do 19.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.35—18.15 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“

18.20—19.00 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Leadership & Influence“

17.00—19.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email