Březnové Dny otevřených dveří v Praze

8. února 2014

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3x po sobě nejlépe hodnocené VŠ roku v ČR (2012, 2013, 2014). Těšíme se na Vás v sobotu 29. 3.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na březnový Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 29.3. od 10.00 hod. v budově naší školy v historickém centru města Prahy na Václavském náměstí 11 v 7. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Ve druhé části Dne otevřených dveří si můžete vyslechnout velmi inspirativní marketingovou přednášku na téma: „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“, nebo navštívit ukázku interaktivní výuky managementu resp. předmětu Praktické manažerské techniky.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dni otevřených dveří můžete vykonat i přijímací řízení

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné. Pokud byste měli zájem ho vykonat přímo na Dnu otevřených dveří, dejte nám to vědět s minimálně jednodenním předstihem na e-mail:  studijni.praha@newtoncollege.cz . Děkujeme.

 

Souhrnné informace:

Kdy? sobota 29. března 2014 od 10.00 do 13.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram zářijového Dne otevřených dveří:

10.00 – 10.30: Představení školy a studijního zázemí

10.35 – 11.20: Ukázka výuky managementu:  Praktické manažerské techniky

11.30 – 12.15: Ukázka výuky marketingu na téma: „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“

10.30 – 13.30: Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email