Březnový Den otevřených dveří NC v Brně

11. března 2015

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3 roky po sobě nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 19. 3. od 16.45 hod.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na březnový Den otevřených dveří NEWTON College v Brně, který se uskuteční ve čtvrtek 19. března od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Inspirativní program:

Ve druhé části Dne otevřených dveří si na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jak na NC probíhá reálná výuka. Připravili jsme si pro Vás interaktivní ukázku výuky managementu Praktické manažerské techniky“ v podání našeho vynikajícího vyučujícího, lektora a kouče Mgr. Petra Žáka, za kterým stojí mj. vzdělávací projekt pro studenty i podnikatele www.outofbox.cz a velmi inspirativní ukázku výuky marketingu „Letem světem značek“ pod taktovkou předního českého odborníka na firemní značky Karla „Mindless“ Novotného, kterého také mohou potkávat naši studenti ve výuce.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na Dni otevřených dveří můžete vykonat i přijímací řízení

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné. Pokud byste měli zájem ho vykonat přímo na Dnu otevřených dveří, dejte nám to vědět s minimálně jednodenním předstihem. Děkujeme.

 

Souhrnné informace:

Kdy? čtvrtek 19. března 2015 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram Dne otevřených dveří:

16.45 - 17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 - 17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30 - 18.15 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Letem světem značek“

18.20 - 19.00 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

17.00 - 19.00 Možnost vykonat přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás.

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email