Celodenní workshop na téma Osobní bezpečnost a chování v rizikových situacích

28. dubna 2017

Přihlaš se na exkluzivní workshop, který ti pomůže ochránit soukromí i život!  


Osobní bezpečnost je aktuálně velmi diskutovaným tématem. Otázku bezpečnosti v poslední době ve společnosti rozvířil zejména rostoucí počet teroristických útoků a strach z migračních vln do Evropy. Do krizové situace se však člověk může dostat v celé řadě jiných případů, a to jak ve veřejném prostoru, tak v soukromí. Je proto důležité vědět, jak se v takových případech chovat, případně jakým způsobem nebezpečí předcházet. Vysoká škola NEWTON College připravila na téma osobní bezpečnost celodenní workshop se zkušeným velitelem operací Severoatlantické, posléze důstojníkem tajné služby ČR, Richardem Krausem.


Seminář bude rozdělen na přípravu a praktickou část. V první části účastníci získají komplexní přehled o současných rizicích v osobní, elektronické i objektové bezpečnosti. Především však zjistí, jakým způsobem efektivně posuzovat a minimalizovat rizika. Praktická část je věnována základům sebeobrany beze zbraně i s použitím tradičních či netradičních zbraní.

 

Kurz povede důstojník Richard Kraus, který velel vojenským operacím v Jugoslávii, Afghánistánu či rovníkové Africe. Richard Kraus má téměř dvacetileté zkušenosti s prací v bezpečnostní oblasti, kde se zabývá identifikací a analýzou rizik s následným přijímáním odpovídajících opatření k jejich eliminaci nebo minimalizaci, jež předává příslušníkům státních složek. Dlouhodobě se zabývá i ochranou osob a objektů před všemi druhy fyzického ohrožení.

 

Workshop s názvem “Osobní bezpečnost a chování v krizových situacích” se uskuteční ve dvou termínech: 10. května na NEWTON College v Brně a 11. května na NEWTON College v Praze. Kapacita kurzu je omezena na 10 osob z důvodu zajištění efektivního osobního přístupu pro každého účastníka.

 

Více informací o workshopu v Brně: https://www.facebook.com/events/289961194780096/

Více informací o workshopu v Praze: https://www.facebook.com/events/454067651613628/

 

Přihlašovat se můžete do 5. 5. 2017 na email: veronika.konecna@newtoncollege.cz

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email