Červnové Dny otevřených dveří - 16. a 23. 6. 2011

31. května 2011

Zveme všechny zájemce, kteří uvažují o studiu psychologie, ekonomie či managementu, na červnové Dny otevřených dveří - pro zájemce o denní studium ve čtvrtek 16. června, pro uchazeče o studium v dálkové formě ve čtvrtek 23. června.


Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Dny otevřených dveří na NEWTON College vám vždy nabízí nabitý program, tak abyste ji měli možnost opravdu poznat. Připraveny jsou pro vás ukázky interaktivní výuky a odborných přednášek. V doprovodu studentů NC si budete moci prohlédnout studijní zázemí, získat veškeré informace o studiu, možnostech ubytování, studijních a pracovních pobytech v zahraničí, pracovních stážích i mimoškolních aktivitách.

 

Na červnových DOD jsou pro vás připraveny ukázky interaktivní výuky předmětů Psychologie pro manažery, Krizový management a formou workshopu se prakticky můžete seznámit s některými manažerskými technikami či metodami. Dále je pro zájemce připravena odborná přednáška na téma obchodování na akciových trzích.

 

Při návštěvě DOD je možné si podat i přihlášku ke studiu či absolvovat přijímací rozhovor, jen tak na zkoušku, nebo „na ostro.“ Jeho cílem není testovat vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Se zástupci školy také můžete konzultovat možnosti financování školného.

 

A nezapomeňte vzít s sebou i rodiče, ať i oni vidí, že investovat do vzdělání na NEWTON College se opravdu vyplatí!

 

Tak neváhejte a přijďte se za námi podívat!

 

Kdy?   čtvrtek 16. června 2011 od 15.00 do 19.00 hodin   Program

            čtvrtek 23. června 2011 od 16.00 do 19.30 hodin   Program 

 

Kde?   NEWTON College, Rašínova 103/2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě  Fotogalerie

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email