Červnové Dny otevřených dveří v Brně i v Praze

31. května 2015

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3 roky po sobě nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. V Praze se na Vás těšíme v sobotu 13. 6., v Brně v pátek 19. 6.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na červnové Dny otevřených dveří NEWTON College. V Praze se uskuteční v sobotu 13. června od 10.00 hod. v budově naší školy na Václavském náměstí 11 v 8. patře, v Brně na ulici Rašínova 2 v pátek 19. června od 15.45.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studijních možnostech, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College. V každém městě jsme si pro vás připravili různé inspirativní ochutnávky výuky předmětů: Ekonomie, Strategický management, Marketing a Management.

Speciální program Praha:

V Praze na vás čeká exkluzivní ukázka výuky ekonomie v podání viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NC: prof. Vladimíra Tomšíka na téma: „Diskuse o současné ekonomii a ekonomice“ a ukázka výuky strategického managementu: „Řízení změny“ pod taktovkou našeho skvělého vyučujícího z praxe Ing. Davida Průdka, MBA.

 

Speciální program Brno:

V Brně jsme si pro Vás připravili interaktivní ukázku výuky managementu Praktické manažerské techniky“ v podání našeho vyučujícího, lektora a kouče Mgr. Petra Žáka, za kterým stojí mj. zajímavý vzdělávací projekt pro studenty i podnikatele www.outofbox.cz a velmi inspirativní ukázku výuky marketingu „Letem světem značek“ pod taktovkou předního českého odborníka na firemní značky Karla „Mindless“ Novotného, kterého také mohou naši studenti potkávat ve výuce.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? sobota 13. června 2015 od 10.00 do 13.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

10.00 – 10.30: Představení školy a studijního zázemí

10.35 – 11.20: Ukázka výuky strategického managementu: „Řízení změny“

11.30 – 12.15: Ukázka výuky ekonomie: „Diskuse o současné ekonomii a ekonomice“

10.30 – 13.00: Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

Souhrnné informace Brno:

Kdy? pátek 19. června 2015 od 15.45 do 18.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

15.45—16.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

16.00—16.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

16.30—17.15 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Letem světem značek“

17.20—18.00 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

16.00—18.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email