Červnové Dny otevřených dveří v Praze - 6. a 8.6.

28. května 2013

Uvažujete o studiu ekonomie, managementu či psychologie? Přijďte se podívat, jak to chodí na nejlépe hodnocené soukromé VŠ roku 2012 i 2013.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali více, přijměte naše pozvání na červnové Dny otevřených dveří, které se uskuteční v prostorách naší školy v historickém centru Prahy na Václavském náměstí 11 v 7. patře. Ve čtvrtek 6.6. Vás od 18.00 hod. zveme na tzv. „malé“ DOD a v sobotu 8.6. od 10.00 hod. na „velké“ DOD.


Co vás na Dni otevřených dveří čeká?


Představení školy a studijního zázemí

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, na setkání se  zástupci vedení školy a vyučujícími budete moci získat veškeré informace o studiustudijních oborech, harmonogramu studia, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3. pilířů, čím je studium na NEWTON College odlišné od ostatních vysokých škol či dalších aktivitách nad rámec studia.

 

Speciální přednášky a interaktivní semináře

Během sobotního Dne otevřených dveří se můžete exkluzivně zúčastnit přednášky vedoucího Ústavu ekonomie na NC a zároveň viceguvernéra České národní banky  prof. PhDr. Ing. Ing. Vladimíra Tomšíka, Ph.D., Ph.D., na téma: „Aktuální situace na finančním trhu v ČR“, která bude rozšířena o následnou diskusi. Mezi interaktivní semináře jsme tentokráte zařadili Praktické manažerské techniky výborného kouče a vyučujícího několika manažerských předmětů na naší škole Mgr. Petra Žáka a velmi doporučujeme i účast na ukázce výuky Psychologie pro manažery v podání vedoucí Ústavu humanitních věd na NC PhDr. PaedDr. Evy Ambrozové, Ph.D.

 

Na Dni otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a můžete ho vykonat již před maturitní zkouškou.

 

Kdy? čtvrtek 6. června 2013 od 18.00 do 20.00 hodin

sobota 8. června 2013 od 10.00 do 13.30 hodin

 

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1

 

 

Program „malého“ DOD ve čtvrtek 6. června:

18.00 – 18.30

Představení školy a studijního zázemí

18.30 – 19.15

Interaktivní seminář: Praktické manažerské techniky

19.20 – 20.00

Ukázková výuka: Psychologie pro manažery

18.30 – 20.00

Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Program „velkého“ DOD v sobotu 8. června:

10.00 – 10.30

Představení školy a studijního zázemí

10.35 – 11.20

Exkluzivní přednáška viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NC: prof. PhDr. Ing. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D na téma Aktuální situace na finančním trhu v ČR.

11.30 – 12.15

Interaktivní seminář: Praktické manažerské techniky

12.20 – 13.00

Ukázková výuka: Psychologie pro manažery

10.30 – 13.30

Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

O NEWTON College

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie. V akademickém roce 2011/12 i 2012/13 jsme se stali nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR!

 

Studium je úzce propojeno s praxí a s projekty z reálného firemního prostředí, proto na NEWTON College nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic. Ve výuce mají studenti možnost volit své úkoly na základě vlastních firemních či manažerských potřeb, čímž jednotlivá setkání přináší konkrétní řešení skutečných firemních problémů.

 

Výuka probíhá 8x za rok v rámci dvou a půdenních soustřední od pátku do neděle v malých skupinách z důvodu co nejužšího kontaktu mezi studenty a vyučujícími, kterými jsou respektovaní odborníci z praxe, např. vedoucím ústavu ekonomie a vyučujícím několika předmětů je viceguvernér České národní banky prof. PhDr. Ing. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D.

 

Součástí studia je i manažerský výcvik, který se zaměřuje na následující oblasti: vedení a motivace lidí, styly řízení, komunikace a zvládání konfliktů, prezentační dovednosti, koučování atd.

 

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email