Co očekáváš od studia na vysoké škole?

8. února 2015

Zisk titulu? Že se naučíš učebnici nazpaměť, uděláš zkoušku a tím příběh končí? Pak tu asi nejsme pro tebe.


Co očekáváš od studia na vysoké škole? Zisk titulu? Stejně jako ostatní desetitisíce tvých vrstevníků, anebo získání znalostí a dovedností, které tě v tvém dalším životě posunou dál, než budou ostatní? Pokud patříš do druhé skupiny, máme pro tebe řešení.

 

Vysoká škola NEWTON College, která působí v Praze i v Brně, je svým přístupem ke studiu v řadě ohledů ojedinělá. Pokud od školy očekáváš, že se prostě naučíš nazpaměť, co se píše v učebnici, uděláš zkoušku a tím končí příběh celého předmětu, pak tu asi nejsme pro tebe.

 

Pokud se ale chceš při vysokoškolském studiu potkat s lidmi, kteří mají praxi v oboru a kteří tě zasvětí do toho, co tě skutečně baví, pak jsi u nás na správném místě. A co víc: při studiu na NEWTON College dbáme na praktické využití znalostí, které tě naučíme. Studium na naší škole je totiž úzce propojeno s praxí.

 

Není proto náhodou, že řada našich studentů začne svou pracovní kariéru již během studií. A nutno podotknout, že jsou ve své práci úspěšní. V tomto směru naše studenty také podporujeme, protože chceme, aby z naší školy odcházeli lidé, kteří se v praxi dokážou uplatnit a postarat sami o sebe. Ostatně, jaký smysl by mělo investovat do studia na vysoké škole a po jejím absolvování prodlužovat fronty na úřadech práce?

 

V posledních letech byla NEWTON College opakovaně vyhlášena jako nejlepší soukromá vysoká škola v České republice. Jako jediná škola v zemi totiž poskytujeme víceúrovňové vzdělávání. Tedy nejen v rámci našich akreditovaných oborů, ale i v rámci specializovaných manažerských výcviků či kurzů a nakonec i individuální výuky v praxi u některého z našich renomovaných přednášejících. Za všechny jmenujme viceguvernéra České národní banky Vladimíra Tomšíka.

 

Nejsme školou pro tisíce studentů a nestydíme se za to. I když počet zájemců o studium u nás pravidelně roste, snažíme se v naší škole udržet takové prostředí, abychom se mohli studentům věnovat individuálně. Ať už při výběru vhodné praxe nebo při přednáškách. Před anonymním průběhem vzdělávání, jako je tomu na velkých univerzitách a masových soukromých školách, preferujeme individuální přístup a rodinnou atmosféru.

 

Jsme soukromá škola. Rozhodně však neplatí, že o zdárném přijetí a absolvování naší školy rozhodují peníze. Pro nadané studenty máme připravený stipendijní program. Všichni naši studenti jsou si ve všech ohledech rovni.

 

Inspirativní hosté, moderně zařízené prostření, osobní přístup, špičkoví odborníci z praxe, úzké propojení teorie s praxí, nabídka moderních oborů s širokým uplatněním, profesionální manažerské kurzy, prestižní odborné stáže, prospěchová stipendia, možnost ovlivňovat chod školy, umístění školy v centru Prahy i Brna a velmi nadstandardní hodinová dotace výuky cizích jazyků. To všechno jsou výhody, které NEWTON College nabízí a kterých si váží stovky našich studentů a absolventů, kteří vysokou školou NEWTON College za její bohatou historii prošli.

 

A jaké obory u nás vyučujeme? NEWTON College jako jediná škola v České republice nabízí obor Management se zaměřením na psychologii. Ten se zaměřuje na vedení a práci s lidmi a můžeš si u něj vybrat mezi dvěma specializacemi: Psychologie pro manažery a Psychologie mediálního prostoru. Pokud tě více zajímá obchod, či řízení firemních procesů a byznysu, potom pro tebe máme připravený obor Globální podnikání a management, který představuje nejucelenější přípravu na podnikatelskou či manažerskou kariéru. Zde si můžeš vybrat specializaci Mezinárodní podnikání, Mediální management nebo Management cestovního ruchu.

 

Všechny naše obory si můžete porovnat na internetových stránkách NEWTON College.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email