Dny otevřených dveří 10. a 19. února 2011

27. ledna 2011

Uvažujete o studiu na NEWTON College a rádi byste získali více informací a setkali se s námi osobně? Přijďte se za námi podívat na Dny otevřených dveří, které pro vás připravujeme na čtvrtek 10. února a sobotu 19. února 2011.


Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

V doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout školu a studijní zázemí, podívat se na ukázky interaktivní výuky a získat veškeré informace o studiu, možnostech ubytování, studijních a pracovních pobytech v zahraničí, pracovních stážích i mimoškolních aktivitách.

 

Současně jsou pro Vás připraveny ukázky interaktivní výuky předmětů Psychologie pro manažery nebo Krizový management. V předmětu Matematická statistika vám ukážeme, že i taková výuka může být zábavná a srozumitelná pro každého. Prakticky se seznámíte s některými manažerskými technikami či metodami. Současně se můžete podívat na přednášku ze série nepovinných seminářů Úspěšné obchodování na finančních trzích.

 

Na  Dni otevřených dveří je možné i podat přihlášku ke studiu a absolvovat přijímací rozhovor, jehož cílem není testovat vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Se zástupci školy také můžete konzultovat možnosti financování školného.

 

Tak neváhejte a přijďte se za námi podívat!

 

Kdy?   čtvrtek 10. února 2011 od 15.00 do 19.00 hodin   Program zde

            sobota 19. února 2011 od 10.00 do 16.00 hodin   Program zde

 

Kde?   NEWTON College, Rašínova 103/2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě  Fotogalerie

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email