Důkaz: Jablka opravdu nepadají daleko od stromu

31. května 2015

Uspět v dnešním světě je těžší, než si fyzik Newton vůbec dokázal představit. Vyberte si správný strom a začtěte se do inspirativních novin o vzdělávání!


Co přináší speciální červnové vydání inspirativních novin o vzdělávání Svět Newton?

"Žádný typ vzdělání není úplně zadarmo," vyvrací v exkluzivním rozhovoru pro Svět Newton všeobecně zažitý mýtus rektor NEWTON College Jan Mojžíš. V interview, které vedl známý moderátor a novinář Luboš Xaver Veselý se například dozvíte i to, proč je tak důležité, aby studenti dostali možnost uplatnit své znalosti ze školního prostředí přímo v praxi již během studia na vysoké škole. Ale nejen to.

 

Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College vyhlásila i soutěž o nový iPad Air. Podmínkou je úspěšné vyplnění křížovky, kterou naleznete na zadní straně vydání. Správné řešení pak už jen stačí do 30. června zaslat prostřednictvím e-mailu. Během čekání na vyhlášení výsledků soutěže si pak můžete přečíst i celou řadu zajímavých a inspirativních článků.

 

Svět Newton totiž nabízí mnohem více. V anketě na straně 2 například radí úspěšní podnikatelé, jak se odlišit od konkurence, abyste uspěli v dnešním dynamickém světě byznysu. Fakt, že stáže studentů u úspěšných firem jsou přínosem pro obě strany, ostatně potvrzují i samotní představitelé z podnikatelského prostředí, kteří dlouhodobě spolupracují s NEWTON College.

 

Neměli byste ovšem opomenout ani rozhovor s nadějným mladým českým designérem Vítem Haratkem. Mladík, který má na svém kontě spolupráci s Janem Řežábem, jedním z nejprogresivnějších českých podnikatelů, který je držitelem prestižního hudebního ocenění "Anděl" za spolupráci na klipu skupiny Charlie Straight a svou prací nadchnul i světoznámého rappera a producenta Kanye Westa, má rozhodně co sdělit. Více na straně 3 Světa Newton.

 

Fenomén vysoké nezaměstnanosti mezi absolventy vysokých škol obchází prakticky celou Evropu. Bohužel to není žádný strašák z Řecka nebo Španělska, ale naplno se začíná projevovat i v České republice. Ale jak se mu vyhnout? Na tuto otázku odpoví článek na straně 4 Světa Newton.

 

Motivací však může být i příběh Jakuba Rože, který se zařadil mezi nejmladší české milionáře tím, že si naprogramoval aplikaci, která mu značným způsobem ulehčila nejen studium, ale i školní brašnu.

 

Jak? Nejen to, ale i mnohem více se dočtete v novinách Svět Newton, které si můžete přečíst na svet.newtoncollege.cz nebo stáhnout do svého tabletu či mobilu zde.

 

Přejeme Vám příjemné a inspirativní čtení.

 

Tým Svět Newton

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email