Exkluzivní přednáška zástupce světové bankovní jedničky

6. prosince 2016

Zajímáte se o svět financí? Sledujete expanzi Číny do Evropy? Pak si 13. prosince nenechte ujít setkání s vrcholovým manažerem světové bankovní jedničky ICBC.


V rámci seriálu vystoupení známých osobností business scény na NEWTON College vás zveme na veřejnou přednášku a následnou diskuzi na velmi aktuální téma: Exkluzivní nahlédnutí do zákulisí česko-čínské spolupráce.


Hostem NEWTON College bude náměstek generálního ředitele světové bankovní jedničky ICBC, pan Yang Yu, který byl do České republiky vyslán jako Head Prague Branch Preparatory Team International Banking Dept. Celé setkání bude rozloženo do tří podtémat: 1. Čínská ekonomika dnes, 2. Představení ICBC, 3. Plánované aktivity ICBC v České republice. Další témata budou probrána v navazující diskuzi dle zájmu účastníků setkání.

 

Téma: Exkluzivní nahlédnutí do zákulisí česko-čínské spolupráce

Kdy? 13. 12. 2016 od 17:00

Kde? NEWTON College v Praze, Václavské náměstí 11, 8. patro, učebna 1

 

Srdečně zveme všechny studenty, absolventy, zájemce o studium, partnery i přátelé NEWTON College. Pokud se budete chtít zúčastnit, přihlaste se, prosím, k události na facebooku zde.

 

LIVE STREAM: Pokud se nebudete moci zúčastnit osobně, sledujte náš facebook NEWTON College Praha, kde proběhne živé vysílání této exkluzivní přenášky.

 

O přednášejícím:

 

Studium

V letech 1997 – 2009 studoval Yang Yu na Sichuan University, kde v rámci bakalářského i magisterského programu získal titul se zaměřením na mezinárodní finance, ekonomii a mezinárodní obchod. Dva roky po ukončení magisterského studia se vrátil na alma mater zpět, aby započal své postgraduální studium, které úspěšně zakončil v roce 2009. V současné době je předním odborníkem v oboru ekonomie a finance.

Profesní působení

Mgr. Yang Yu, Ph.D. zahájil svoji kariéru v ICBC (Čínská státní průmyslová a obchodní banka) v roce 2004 na pobočce v Čcheng-tu, hlavním městě provincie S’-čchuan. Zde začínal již během studií jako úředník v oddělení správy úvěrů, kde se stal po dvou letech vedoucím. V roce 2007 byl povýšen na zástupce ředitele celé sečuánské pobočky a o 4 roky později přijal post náměstka generálního ředitele ICBC v Phnompenh (hlavní město Kambodže), který měl na starosti založení pobočky v tomto městě. Po úspěšném dokončení projektu mu byl v současné době svěřen stejný úkol i v České republice.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email