Jak se efektivně učit - březnové semináře pro maturanty

11. února 2011

NEWTON College zve studenty středních škol, kteří se připravují na maturitu, na interaktivní seminář „Jak se efektivně učit“.


Chcete vědět, jak se naučit více a s menším úsilím? Jak zvládnout přípravu na maturitu bez stresu?

Pod vedením zkušeného odborníka se dozvíte, jak zvýšit efektivitu Vašeho studia a úsilí, jak trénovat paměť, jak při učení odpočívat, jak vybrat z velkého množství učiva to podstatné a další užitečné rady a tipy. Některé z technik si vyzkoušíte a natrénujete přímo na semináři.

 

Témata semináře:

Energetický koncept "flow"  //  Práce s vnitřní energií  //  Grafické pomůcky při učení  //  Vnitřní účet a nedokončené tvary  //  Denní rytmy  //  Umět vybrat podstatné  //  Praktické tipy k efektivnímu učení  //  Trénink paměti a mnemotechnické pomůcky  //  Psychohygiena  //  Smysl věcí a o co vlastně v životě jde


Cílem semináře je pomoci maturantům úspěšně zvládnout náročné období, které je čeká před maturitní zkouškou a přijímacími zkouškami na vysoké školy.

 

Termíny:

úterý 15. března 2011 od 18:00 do 20:00

úterý 22. března 2011 od 17:00 do 19:00

čtvrtek 24. března 2011 od 17:00 do 19:00

 

Místo konání:

VŠ NEWTON College, Rašínova 2, Brno (4. patro)  NEWTON College na mapě

 

Jak se přihlásit?

Účast na semináři je pro studenty SŠ zdarma, kapacita účastníků na 1 seminář omezená. Rozhoduje pořadí (datum) přihlášení. Hlaste se proto co nejdříve, nejpozději však do pátku před termínem konání (tj. do 11. 3. nebo 18. 3.), na email: tereza.zemanova@newtoncollege.cz
Přihláška na seminář musí obsahovat Vaše jméno a termín, na který se hlásíte. Do předmětu emailu uveďte „JAK SE EFEKTIVNĚ UČIT“.

 

O lektorovi - Ing. Milan Bobek, MSc.

Držitel britského certifikátu CTP pro lektory a organizátory vzdělávání v rámci CIPD, absolvent tříletého výcviku koučů, řady postgraduálních manažerských kurzů zaměřených na efektivitu skupinové práce, budování týmu, vedení týmů a komunikaci. Zakládající člen České asociace koučů. Má za sebou více než 10 let manažerské praxe s řízením lidských zdrojů. Na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT ve spolupráci se Sheffield Hallam University získal titul MSc. v oboru strategické řízení lidských zdrojů. V současné době je partner a konzultant společnosti NEWTON Solutions Focused, a.s. Na NEWTON College přednáší od roku 2004, kde vyučuje předměty zaměřené na růst osobnosti a na efektivní práci s lidmi. Specializuje se na koučování, moderování, práci s jednotlivcem i se skupinou a na budování týmů.

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email