Jako první VŠ v ČR jsme zahájili manažerský výcvik NLP

4. března 2013

Manažerský výcvik neuroliguistického programování patří v zahraničí k velmi oblíbenému kurzu mnoha špičkových manažerů. Nově i na NEWTON College.


V rámci druhého pilíře vzdělávání jsme na naší škole ve spolupráci s Centrem systemiky a NLP, které se specializuje na nové a netradiční přístupy a metody ve vzdělávání a rozvoji dospělých (oblasti systemického přístupu, NLP, koučování…), připravili manažerský výcvik neurolinguistického programování s mezinárodní certifikací, který se jedinečným způsobem zabývá "psychologií úspěchu“.

NLP je věda o tom, jak lidský mozek kóduje učení a zkušenosti. Můžeme ho také nazvat "uživatelským manuálem pro mozek". NLP se zabývá lidskou výjimečností a jedinečností, získané poznatky pak aplikuje do praxe a pomáhá absolventům výcviku k dosahování mimořádných výsledků nejen ve svém oboru.

 

Během výcviku se jeho účastníci naučí techniky vedoucí ke změně stavu mysli, techniky k využití nevědomí pro výrazné a trvalé změny chování, schopnost odhalit záměr klienta, získají vyšší pocit sebevědomí a dozví se, jak z mysli vytěsnit špatné vzpomínky z minulosti a nahradit je jinými. Všechny tyto techniky budou umět naučit i ostatní.

 

Podrobnější informace o výcviku najdete na našich stránkách zde.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email