JUDr. Martin Maisner, PhD. – přední český advokát, spolumajitel mezinárodní advokátní kanceláře ROWAN LEGAL hostem NEWTON College

28. listopadu 2011

V rámci seriálu vystoupení zajímavých osobností české společenské a business scény na NEWTON College vás zveme na exkluzivní přednášku předního českého právníka a spolumajitele uznávané mezinárodní advokátní kanceláře ROWAN LEGAL JUDr. Martina Maisnera, PhD. Srdečně jsou zváni všichni studenti, absolventi, zájemci o studium, partneři a přátelé školy.


Kdy?   pondělí 5. prosince 2011 od 18.00 hodin   

Kde?   NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě 

            učebna č. 1

 

Téma?  Osobnost a její ochrana v 21.století vs. iluze kybernetické bezpečnosti

 

O přednášejícím: 

Martin Maisner patří mezi uznávané odborníky v oblasti práva informačních technologií, outsourcingu a alternativního řešení sporů. Zastupoval klienty při rozhodčích řízeních  v Praze, Ženevě, Curychu a Londýně. Je členem celosvětové skupiny expertů v oblasti mezinárodních arbitráží MULTILAW Arbitration Team, dále ČAK, SAK, Mezinárodní advokátní komory, Association suisse de l'Arbitrage, London Court of International Arbitration a viceprezidentem ČSSI. Autor a spoluautor řady odborných publikací a článků vydaných v ČR i v zahraničí. V letošním roce vydal s kolektivem např. knihu Základy softwarového práva.

 

Pan doktor Maisner je zároveň spolumajitelem mezinárodní advokátní kanceláře ROWAN LEGAL, jejíž tradice sahá až do roku 1990 na území bývalého Československa. Mezi její klienty patří globální i lokální společnosti, orgány státní správy, obce i kraje. Svým klientům zajišťuje podporu při realizaci podnikatelských plánů, investičních nebo rozvojových projektů, či právní pomoc při jejich každodenní činnosti a řešení sporů.

Společnost získala mnohá ocenění: Právnická firma roku 2010 i 2011 v kategorii Právo informačních technologií, Corporate INTL - Vítězná právnická firma v oblasti IT práva (Corporate INTL, Londýn),  The Legal 500 - Doporučená právnická firma v kategoriích Banking, finance and capital markets, Corporate and M&A a TMT, Chambers Europe - Doporučená právnická firma v oblasti TMT (Chambers and Partners, Londýn), PLC Which Lawyer - Doporučená firma v kategoriích Outsourcing a IT a Duševní vlastnictví (Practical Law Company, Londýn).

 

Osobnosti na NEWTON College

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email