Květnové Dny otevřených dveří v Brně i v Praze

5. května 2015

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3 roky po sobě nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. V Brně se na Vás těšíme ve čtvrtek 14. 5., v Praze 21. 5.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na květnové Dny otevřených dveří NEWTON College. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 14. května od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze proběhne taktéž ve čtvrtek, ale o týden později 21. května od 16.45 hod. na Václavském náměstí 11 v 8. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College.

V Praze i v Brně jsme si pro Vás připravili interaktivní ukázku výuky managementu Praktické manažerské techniky“ v podání našeho vynikajícího vyučujícího, lektora a kouče Mgr. Petra Žáka, za kterým stojí mj. vzdělávací projekt pro studenty i podnikatele www.outofbox.cz, v Brně se navíc můžete těšit na velmi inspirativní ukázku výuky marketingu „Letem světem značek“ pod taktovkou předního českého odborníka na firemní značky Karla „Mindless“ Novotného, a v Praze na přednášku „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“ s naším dalším vyučujícím marketingu Mgr. Zdeňkem Sedláčkem, který mimo jiné působil v nadnárodní korporaci Warner Bros. a na český trh uváděl mnoho hollywoodských filmů.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? čtvrtek 14. května 2015 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30—18.15 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Letem světem značek“

18.20—19.00 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

17.00—19.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? čtvrtek 21. května 2015 od 16.45 do 19.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30—18.15 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

18.20—19.00 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“

17.00—19.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email