Květnový Den otevřených dveří v Brně - 30.5.

17. května 2013

Uvažujete o studiu ekonomie, managementu či psychologie? Přijďte se podívat, jak to chodí na nejlépe hodnocené soukromé VŠ roku 2012 i 2013.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali více, přijměte naše pozvání na květnový Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 30.5. od 16:45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, čím se NEWTON College odlišuje od ostatních vysokých či dozvědět se o dalších mimoškolních aktivitách.

 

Speciální program:

V druhé části dne otevřených dveří se můžete aktivně zúčastnit interaktivního semináře: Tři techniky jak se efektivněji učit, či si vyslechnout velmi zajímavou přednášku od našeho exkluzivního hosta – kreativního ředitele úspěšné reklamní agentury pana Karla Novotného na téma: "Letem světem značek."

 

Během jednoho dne se tak prakticky můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dnu otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor. Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a můžete ho vykonat již před maturitní zkouškou.

 

Kdy? čtvrtek 30. května 2013 od 16.45 do 20.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram květnového Dne otevřených dveří:

 

16.45 – 17.00

Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

 

17.00 – 17.25

Představení studijních možností

 

17.30 – 18.15

Interaktivní seminář: Tři techniky jak se efektivněji učit

 

18.20 – 19.00

Přednáška exkluzivního hosta - kreativního ředitele úspěšné reklamní agentury Karla Novotného na téma: "Letem světem značek."

Karel Novotný se již více než 15 let věnuje značkám a reklamě. Má za sebou stovky projektů, stovky prezentací, stovky spokojených klientů, stovky brainstormingů, desítky tréninků, workshopů, přednášek a 7 reklamních agentur. Miluje tvůrčí práci, miluje nové projekty, miluje inovaci, ale v poslední době ze všeho nejvíc miluje podněcovat ostatní k témuž. :) Laiky, začátečníky i kolegy z branže.

 

19.00 – 20.00

Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

 

O NEWTON College

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky.
V roce 2011/12 i 2012/13 jsme se stali nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR!

 

Studium je úzce propojeno s praxí a s projekty z reálného firemního prostředí, proto na NEWTON College nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic. Přednášky a semináře probíhají v malých skupinách z důvodu přímého kontaktu studentů a vyučujích, kterými jsou respektovaní odborníci z praxe, např. vedoucím ústavu ekonomie a vyučujícím několika předmětů je viceguvernér České národní banky prof. PhDr. Ing. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D.

 

NEWTON College rozhodně není masovou školou, vždy se ke studentovi snažíme přistupovat individuálně a rozvíjet jak jeho osobnost, tak i jeho budoucí pracovní dovednosti.

 

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email