Lednové Dny otevřených dveří v Brně i v Praze

23. prosince 2013

Nenechte si ujít první Den otevřených dveří v novém roce! V Brně se uskuteční 9. 1., v Praze 11. 1.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na lednové Dny otevřených dveří. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 9. 1. od 16:45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze proběhne v sobotu 11. 1. od 10.00 hod. na Václavském náměstí 11 v 7. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Ve druhé části Dne otevřených dveří si můžete v Brně vyslechnout velmi inspirativní marketingovou přednášku v podání našeho vyučujícího – předního odborníka na firemní značky v České republice pana Karla Novotného na téma: "Letem světem značek", v Praze na Vás čeká exkluzivní přednáška vedoucího Ústavu ekonomie na NC a zároveň viceguvernéra České národní banky prof. Vladimíra Tomšíka na téma: „Aktuální ekonomická situace ČR pohledem ČNB“. V obou městech se pak můžete aktivně zúčastnit ukázky interaktivní výuky předmětu Praktické manažerské techniky.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dnu otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor.

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a probíhá již od listopadu až do konce září 2014.

 

Souhrnné informace:

Brno

Kdy? čtvrtek 9. ledna 2014 od 16.45 do 20.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram:

16.45 – 17.00: Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 – 17.25: Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30 – 18.15: Ukázka výuky marketingu „Letem světem značek“

18.20 – 19.05: Ukázka výuky Praktické manažerské techniky

17.00 – 20.00: Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Praha

Kdy? sobota 11. ledna 2014 od 10.00 do 12.30 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1

 

Harmonogram:

10.00 – 10.30: Představení školy a studijního zázemí

10.35 – 11.20: Exkluzivní přednáška viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NC: prof. PhDr. Ing. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D

11.30 – 12.15: Ukázka výuky: Praktické manažerské techniky

10.30 – 12.30: Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email