Lednový Den otevřených dveří v Brně

5. ledna 2015

Přijďte se za námi podívat na první Den otevřených dveří v novém roce s velmi inspirativním programem. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 15. 1. od 16.45 hod.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na lednový Den otevřených dveří v Brně, který se uskuteční již ve čtvrtek 15. 1. od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Inspirativní program:

Ve druhé části Dne otevřených dveří si na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jak na NC probíhá reálná výuka. Připravili jsme si pro Vás interaktivní ukázku výuky managementu Praktické manažerské techniky“ v podání našeho vynikajícího vyučujícího, lektora a kouče Mgr. Petra Žáka a velmi inspirativní ukázku výuky marketingu „Letem světem značek“ pod taktovkou předního českého odborníka na firemní značky Karla „Mindless“ Novotného, kterého také mohou potkávat naši studenti ve výuce.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.


Na Dni otevřených dveří můžete vykonat i přijímací řízení

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné. Pokud byste měli zájem ho vykonat přímo na Dnu otevřených dveří, dejte nám to vědět s minimálně jednodenním předstihem. Děkujeme.

 

Souhrnné informace:

Kdy? čtvrtek 15. ledna 2015 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram Dne otevřených dveří:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30—18.15 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

18.20—19.00 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Letem světem značek“

17.00—19.00 Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email