Listopadové Dny otevřených dveří - 10. a 12. 11. 2011

2. listopadu 2011

Uvažujete o studiu psychologie, managementu či ekonomie? Chcete se seznámit s výukou založenou na komunikaci, názornosti a prožitku? Navštivte nás na Dnu otevřených dveří.


Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, získat veškeré informace o studiu a studijních oborech, praxích, zahraničních stážích či jiných mimoškolních aktivitách. Dále se můžete aktivně zúčastnit ukázek interaktivní výuky předmětů: Psychologie pro manažery, Krizový management nebo Praktické manažerské techniky. Během jednoho dne se tak můžete prakticky seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.
 
Pokud vás studium na NC osloví, bude pro vás připravena možnost nejen si na něj podat přihlášku, ale dokonce i absolvovat zkušebně či „naostro“ přijímací rozhovor. Jeho cílem není testovat vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a můžete ho vykonat již před maturitní zkouškou.

 

Kdy?   čtvrtek 10. listopadu 2011 od 16.30 do 20.00 hodin program zde
            sobota 12. listopadu 2011 od 09.30 do 14.30 hodin program zde
 

Kde?   NEWTON College, Rašínova 103/2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Budeme se na Vás těšit!

 

O NEWTON College:

 

NEWTON College je vysoká škola akreditovaná Ministerstvem školství ČR, která se vám bude snadno studovat, protože vás bude bavit. Studium na NEWTON College kombinuje vysokoškolskou teoretickou výuku, praktické semináře, manažerský výcvik a praxi v reálném firemním prostředí. Výuka je založena především na komunikaci, názornosti a prožitku. Po celou dobu studia můžete na NEWTON College absolvovat pracovní stáže a spolu s vysokoškolským diplomem obdržíte certifikát o absolvovaných praxích, který se stane součástí vašeho profesního životopisu, čímž můžete získat velký náskok před ostatními vrstevníky.


 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email