Listopadové dny otevřených dveří v Brně a v Praze

31. října 2016

Přijďte se podívat, jak to chodí na nejlépe hodnocené VŠ v ČR! V Brně se na Vás těšíme v úterý 8. 11., v Praze ve čtvrtek 10. 11. 2016.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání
na listopadové dny otevřených dveří NEWTON College. V Brně se uskuteční v úterý 8. 11. od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze ve čtvrtek 10. 11. od 16.15 hod. na Václavském náměstí 11.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů a vyučujících si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se z 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College. Nachystali jsme si pro vás inspirativní ochutnávky výuky.

 

Speciální program Brno:

V Brně jsme si pro Vás připravili interaktivní ukázku výuky Krizového managementu pod taktovkou špičkového odborníka na tuto problematiku a zároveň našeho prorektora pro strategii a rozvoj doc. Ing. Jiřího Koleňáka, PhD., MBA.

 

Speciální program Praha:

V Praze na vás čeká inspirativní výlet do akademického světa NEWTON College v podání zakladatele známé inovativní společnosti UNIFER – PhDr. Stanislava Gálika. Ten si pro vás v rámci ukázky z předmětu Vůdcovství a formování vize připravil přednášku na téma: „Argumentace a vyjednávání“.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty a vyučujícími, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? úterý 8. listopadu 2016 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.40 Představení studijních možností a mimoškolních aktivit

17.40—18.15 Coffee break (možnost individuálních otázek a konzultací s vyučujícími, zaměstnanci a studenty NEWTON College)

18.15—19.00 Interaktivní ukázka výuky Krizového managementu

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? čtvrtek 10. listopadu 2016 od 16.15 do 18.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

16.15—16.30 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

16.30—17.00 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.00—18.00 Interaktivní ukázka výuky Vůdcovství a formování vize: „Argumentace a vyjednávání“

16.15—18.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email