Listopadové Dny otevřených dveří v Brně i v Praze

5. listopadu 2014

Přijďte se podívat na první DOD v novém akademickém roce s opravdu speciálním programem. V Brně se na Vás těšíme ve čtvrtek 13. 11., v Praze 15. 11.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na listopadové Dny otevřených dveří. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 13. 11. od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze proběhne v sobotu 15. 11. od 10.00 hod. na Václavském náměstí 11 v 8. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program Brno:

Ve druhé části Dne otevřených dveří si na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jak na NC probíhá reálná výuka. Připravili jsme si pro Vás interaktivní ukázku výuky managementu Praktické manažerské techniky“ v podání našeho vynikajícího vyučujícího, lektora a kouče Mgr. Petra Žáka a inspirativní ukázku výuky marketingu „Letem světem značek“ pod taktovkou předního českého odborníka na firemní značky Karla „Mindless“ Novotného, kterého mohou taktéž ve výuce potkávat naši studenti.

 

Speciální program Praha:

Ve druhé části Dne otevřených dveří si můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College. Připravili jsme si pro Vás ukázku interaktivní výuky managementu „Praktické manažerské techniky“ v podání vynikajícího lektora a kouče Mgr. Petra Žáka a speciální přednášku viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NC: prof. Vladimíra Tomšíka na téma: „Aktuální ekonomická situace ČR“.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dni otevřených dveří můžete vykonat i přijímací řízení

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné. Pokud byste měli zájem ho vykonat přímo na Dnu otevřených dveří, dejte nám to vědět s minimálně jednodenním předstihem. Děkujeme.

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? čtvrtek 13. listopadu 2014 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30—18.15 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

18.20—19.00 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Letem světem značek“

17.00—19.00 Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? sobota 15. listopadu 2014 od 10.00 do 13.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

10.00—10.30 Představení školy a studijního zázemí

10.35—11.40 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

11.45—13.00 Exkluzivní přednáška viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NC: prof. Vladimíra Tomšíka na téma: „Aktuální ekonomická situace ČR“

10.30—13.00 Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email