Listopadový Den otevřených dveří v Brně – 15.11.

7. listopadu 2013

Nenechte si ujít první Den otevřených dveří nového akademického roku se speciálním programem!


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na listopadový Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek 15.11. od 16:45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Představení školy a studijních možností 

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Ve druhé části dne otevřených dveří se můžete aktivně zúčastnit ukázky interaktivní výuky Psychologie pro manažery, či si vyslechnout velmi inspiativní přednášku od našeho vyučujícího marketingu – kreativního ředitele úspěšné reklamní agentury a předního odborníka na firemní značky v České republice pana Karla Novotného na téma: "Letem světem značek." 

 

Během jednoho dne se tak prakticky můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dnu otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor.

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a probíhá již od listopadu až do konce září 2014.

 

Kdy? pátek 15. listopadu 2013 od 16.45 do 20.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

 

Harmonogram zářijového Dne otevřených dveří:

16.45 – 17.00: Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 – 17.25: Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30 – 18.15: Ukázka výuky marketingu „Letem světem značek“

18.20 – 19.00: Ukázka výuky Psychologie pro manažery

17.00 – 20.00: Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás!

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email