Listopadový Den otevřených dveří v Praze – 16.11.

7. listopadu 2013

Nenechte si ujít první Den otevřených dveří nového akademického roku se speciálním programem!


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na listopadový Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 16.11. od 10.00 hod. v budově naší školy v historickém centru města Prahy na Václavském náměstí 11 v 7. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Představení školy a studijních možností 

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Ve druhé části dne otevřených dveří se můžete aktivně zúčastnit ukázky interaktivní výuky Psychologie pro manažery, či si vyslechnout inspirativní přednášku od našeho vyučujícího marketingu – kreativního ředitele úspěšné reklamní agentury a předního odborníka na firemní značky v České republice pana Karla Novotného na téma: "Letem světem značek." 

 

Během jednoho dne se tak prakticky můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dnu otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor.

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a probíhá již od listopadu až do konce září 2014.

 

Kdy? sobota 16. listopadu 2013 od 10.00 do 13.30 hod.
Kde? NEWTON College, Václavském náměstí 11, Praha 1

 

Harmonogram zářijového Dne otevřených dveří:

10.00 – 10.30: Představení školy a studijního zázemí

10.35 – 11.20: Ukázka výuky marketingu „Letem světem značek“

11.30 – 12.15: Ukázka výuky Psychologie pro manažery

10.30 – 13.30: Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

 

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email