Na veletrhu Gaudeamus Praha představíme nový produkt

20. ledna 2012

Studenti se mohou zapojit do soutěže o iPad a vyzkoušet si pohybový ovladač počítače Kinect


Vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College představí na pražském veletrhu Gaudeamus nový model studia. Jeho základ tvoří dva bakalářské obory: Management se zaměřením na psychologii a Globální podnikání a management. Motivovaní studenti se navíc budou moci zapojit do programu Manažerský výcvik. Jedná se o jedinečný systém zaštítěný špičkovými odborníky z praxe. Nabízí možnost nastavit si po prvním semestru studium tak, aby vyhovovalo povaze a cílům studenta. Výuka probíhá v menších skupinách na základě vybrané specializace v oborech - management nebo psychologie. Absolventi Manažerského výcviku získají kromě bakalářského titulu i certifikát dokládající jejich kvalifikaci.

 

Na stánku NEWTON College si návštěvníci Gaudeamu budou moci vyzkoušet ovládání interaktivního videa bezdotykovým senzorem Kinect reagujícím na jejich pohyby, nebo se zapojit do tipovací soutěže o iPad. Zájemci o studium si budou moci pohovořit se současnými studenty NEWTON College o jejich vlastních zkušenostech.

 

Veletrh Gaudeamus se koná ve dnech 24. – 25. 2. 2012 na výstavišti v Praze Holešovicích. Stánek NEWTON College má číslo 82 a nachází se v pavilonu D. Zájemci mohou navštívit také prezentace NEWTON College, které se budou konat ve velkém přednáškovém sále v pavilonu D:


v úterý
24.1.2012  od 8.35 - 8.55

či ve středu 25.1.2012 od 8.35 - 8.55 a 15.05 - 15.25

 

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu a psychologie inspirovanou úspěšnými modely ze zahraničí. Studium je orientované na praxi v reálném firemním prostředí a probíhá v malých skupinách.

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email