NC Challenge Day 2009

13. listopadu 2009

12. listopadu se ve sportovní hale VUT uskutečnil další ročník sportovního dne NC Challenge Day. Stejně jako v předchozích letech i letos probíhala napínavá soutěž mezi studenty a vyučujícími v mnoha sportech.


Již předchozí den se uskutečnil turnaj v pokeru s velmi vysokou účastí. Druhý den pak od rána studenti bojovali za usilovné podpory svých kamarádů v tenise, badmintonu, nohejbalu, futsalu a dalších sportech. Přestože byly souboje velmi napínavé, studenti si postupně budovali náskok. Večer pak došlo k vyvrcholení celého dne bowlingovým turnajem. Tam studenti náskok ještě zvýšili a obhájili tak loňské vítězství. Pak už nastal čas na volnou zábavu.

 

A jak NC Challenge Day 2009 hodnotí organizátor Jan Červinka, student 2. ročníku?

 

Akce se vydařila a už se těšíme na příští rok. Věříme, že se nám, studentům, povede prodloužit sérii vítězství na tři. Jako organizátor této akce, kterou jsme připravili spolu s Radkou Lalíkovou, také musím říct, že to pro nás byla výborná zkušenost a jsme moc rádi, že jsme tuto akci mohli uskutečnit. Musíme také poděkovat a vzdát hold především všem z řad týmu vyučujících, kteří i v malém počtu zvládli všechny sporty, a věříme, že se během roku stihnou zotavit a připravit na další ročník.

 

Video z NC Challenge Day 2009 - část první

 

Video z NC Challenge Day 2009 - část druhá

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email