NEWTON College opět NEJLEPŠÍ SOUKROMOU VŠ v ČR

15. ledna 2013

Naše vysoká škola managementu a psychologie podruhé za sebou obhájila titul nejlepší soukromé VŠ v České republice.


V projektu FakultaRoku.cz pořádaného Českou studentskou unií objektivně hodnotilo své VŠ v pěti kritériích přes 20.000 studentů a absolventů. Naše vysoká škola managementu a psychologie se stala podruhé za sebou nejlepší soukromou VŠ v ČR i pro rok 2012/2013!

 

Jak probíhalo hlasování

Hlasovat v soutěži mohli pouze studenti a absolventi konkrétních VŠ, kteří objektivně hodnotili svoji fakultu či školu v těchto kritériích:

  • Zajímavé předměty (Máte na fakultě/škole zajímavé předměty?)
  • Schopnost vyučujících zajímavě vyložit látku
  • Příprava do praxe/práce (Připravila Vás škola/fakulta dostatečně prakticky do pracovního procesu?)
  • Možnosti realizace a zapojení do studentských nápadů a projektů na škole/fakultě 
  • Spolužáci (Máte kamarádské, týmové a inspirativní spolužáky?)

 

Posouzení kvality školy z pohledu studentů je zřejmě nejdůležitějším kritériem, podle kterého se mohou velmi dobře řídit i budoucí vysokoškoláci!

 

Fakulta roku 2012/2013

Impulsem ke vzniku projektu FakultaRoku.cz pořádaného Českou studentskou unií (ČeSU) byly žebříčky českých médií, které každoročně srovnávají jednotlivé fakulty vysokých škol v ČR podle nejrůznějších kritérií. Jedno velmi podstatné hodnocení ovšem těmto žebříčkům bohužel chybělo, byl to pohled studenta na svoji školu či fakultu. Ten je podle ČeSU i nás velmi podstatný a vypovídá o kvalitě školy více, než počet zahraničních studentů, počet docentů a profesorů na jednoho studenta atd., zohledňovaný některými médii.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email