NEWTON College přivítá 2. ročník Naučmese Festu

13. května 2014

Populární akce Naučmese Fest se po úspěšném loňském ročníku v Praze stěhuje tentokráte do moravské metropole.


Populární akce Naučmese Fest se tentokrát uskuteční v historickém srdci Brna na akademické půdě vysoké školy NEWTON College. Po říjnovém úspěchu v Praze se organizátoři rozhodli jej tentokrát přesunout na Moravu a překonat velký úspěch loňského ročníku.

 

Letos si za jednu vstupenku návštěvníci mohou vybrat z osmi kurzů a naučit se tak za jeden den vyjednávat, obsluhovat sociální sítě, pracovat se Sketchnotes, levně cestovat, ale i například péct kváskový chléb, kreslit mandaly, vyrábět mýdlo, nebo opouštět svou komfortní zónu.

 

Organizátoři vybrali lektory opravdu důkladně. “Jsou mezi nimi naprostí profesionálové ve svých oborech na celorepublikové úrovni, ale také nadšenci, kteří mají svého koníčka jako vášeň,” říká jeden z organizátorů akce Jan Tinka. Mezi profesionály v oboru můžeme určitě zařadit například Karla Novotného nebo Elišku Vyhnánkovou, kteří povedou kurzy vyjednávání a sociální sítě LinkedIn.

 

Petr Novák, kterému prošlo rukama na kurzech už 500 účastníků, popovídá o Travel hackingu, tedy návodu, jak levně cestovat. Gabriela Vágnerová a Zuzana Řezáčová naučí příchozí vyrábět mýdla a mandaly, a Lubomíra Kobeda ukáže účastníkům, jak péct domácí chléb. Třešničkou na dortu budou kurzy od Petra Krejčíka, který vezme účastníky přímo do ulic, kde budou trénovat výlety z komfortní zóny.

Naučmese se nepostaralo dobře jen o odbornou část festivalu. Své návštěvníky bude hýčkat i mezi kurzy. O přísun energie se po celý den bude starat cateringový tým z Klubu cestovatelů, který nabídne marocké speciality a také barista Michał Stec s jeho vlastní kávovou značkou Rebel Bean. 

 

Naučmese Fest se bude konat 24. května 2014.

        

 

O Naučmese.cz

Naučmese.cz bylo založen v roce 2012 a je platformou, která funguje na bázi nauč mě, nauč se, naučme se. Jeho tvůrci věří, že nemusíte být certifikovaný profesionál na to, abyste mohli své unikátní vědomosti předávat dál. Momentálně se na jeho rozvoji a chodu podílí Josef Nevoral, Adam Marčan, Jan Tinka a Alžběta Rektorisová.

Oficiální stránky akce: http://www.naucmese.cz/festival

Facebook: https://www.facebook.com/naucmesecz

Twitter: @naucmese

Mediální servis: Michaela Losekoot, michelle@jsmeslyset.cz, 608081073

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email