NEWTON College zahajuje magisterské studium!!!

17. září 2012

Již od října tohoto roku je možné na NEWTON College začít studovat nový magisterský obor Mezinárodní podnikání


S velkým potěšením všem našim studentům, absolventům a externím uchazečům sdělujeme, že již od října tohoto roku je možné na NEWTON College zahájit studium magisterského oboru Mezinárodní podnikání, jehož výstupem bude titul Mgr.

Vysokoškolské studium 2. stupně otevíráme ve spolupráci s německy založenou univerzitou Goethe Uni, která vychází z aktuálních poznatků nejsilnějšího představitele evropské ekonomiky.


Mezi vyučující oboru Mezinárodní podnikání budou patřit v naprosté většině vynikající odborníci a vysokoškolští pedagogové z řad naší školy např.: PhDr. PaedDr. Eva Pindešová, Ph.D., JUDr. Dana Ondrejová, Ph.D., Mgr. Petr Žák,  Ing. Jiří Koleňák, Ph.D., prof. Ing. Petr Němeček,DrSc. a mnozí další, kteří se velkou měrou zasloužili o to, že se NEWTON College stala nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR roku 2012.

 

Studijní obor Mezinárodní podnikání poskytne studentům znalosti a dovednosti z pohledu a pozice top manažera národní a nadnárodní společnosti, důraz bude kladen na Evropský hospodářský prostor a jeho napojení na světový obchod.

 

Během studia se budete moci setkat s předměty jako: Strategický management, Prezentační techniky, Mezinárodní marketing, Mezinárodní personální management, Mezinárodní finance a finanční trhy, Evropské pracovní právo, Mezinárodní finanční management, Evropské obchodní právo, Anglický jazyk III… Kompletní studijní plán naleznete zde.

 

Jelikož víme, že do zahájení nového akademického roku nezbývá již mnoho času, otevíráme studium nyní v pouze kombinované formě, od příštího roku již i v prezenční.

 

Cena je stanovena na velice příjemných 26.000 Kč za semestr, studium je dvouleté a přihlášky přijímáme do 15. 10. 2012.

 

Pro zaslání přihlášky ke studiu nebo v případě jakýchkoliv dalších dotazů kontaktujte naše studijní oddělení: Petra Sedláčková, T: +420 542 513 410 nebo E: studijni@newtoncollege.cz

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email