NEWTONův strom splněných přání

23. prosince 2013

Charitativní projekt, který o Vánocích rozdává radost dětem, které neměly v životě tolik štěstí jako většina z nás.


Vánoce s sebou přináší kromě krásného času stráveného v okruhu lidí, které máme nejraději, také již náš tradiční NEWTONův strom splněných přání – charitativní projekt, který vznikl před několika lety z iniciativy studentů naší školy.

 

Stejně jako v minulých letech putuje několik desítek krásných dárků na podporu dětí, které nám prostřednictvím zástupců Sdružení pěstounských rodin v Brně zaslaly své přání Ježíškovi.

 

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim „andělům“ z řad studentů, zaměstnanců a přátel naší školy, že se v předvánočním shonu dokázali na chvíli zastavit a splnit přání někomu, pro koho i malý dárek představuje velkou radost.

 

Fotogalerii najdete zde:

 

Za organizační tým,

Tereza Cvejnová

 

 

O Sdružení pěstounských rodin:

Posláním Sdružení pěstounských rodin je podporovat rozvoj náhradní rodinné péče a pomáhat znevýhodněným dětem a mladým lidem k jejich příznivému vývoji a dosažení kvalitního života ve společnosti.

 

Sdružení se snaží pomoci znevýhodněným dětem a rodinám, které se ocitají na okraji sociálního vyloučení. Mladí lidé zde mohou prožívat první samostatné kroky v zázemí nového domova, jsou přijímáni se svojí jedinečností a je jim nabízeno umění nést svobodu i odpovědnost za vlastní život.

 

Sdružení pěstounských rodin působí v oblasti náhradní rodinné péče od roku 1995. Jedná se o nestátní neziskovou organizaci, která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb a má pověření k výkonu sociálně-právní ochrany dětí.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email