NEWTONův stromeček splněných přání

30. listopadu 2015

Zapojte se do projektu, který o Vánocích rozdává radost dětem, jež neměly v životě tolik štěstí jako většina z nás.


Vánoce s sebou přináší kromě krásného času stráveného v okruhu lidí, které máme nejraději, také již náš tradiční NEWTONův stromeček splněných přání. Tento charitativní projekt vznikl před několika lety z iniciativy našich studentů a během pár let se stal velmi oblíbenou vánoční tradicí na NEWTON College.

 

Pomocí něj se můžete i vy stát vánočními anděly pro děti z pěstounských rodin, které nám prostřednictvím zástupců Sdružení pěstounských rodin v Brně zaslaly svá přání Ježíškovi. Bližší informace, jak se stát „Andělem“, naleznete v kavárně Kantýna ve 4. patře NEWTON College v Brně, Rašínova 2.

 

Podívejte se, kolik radosti jsme společně udělali minulý rok, fotogalerie zde.

 

Za celý organizační tým vám předem mockráte děkujeme.

Michaela Slavíčková, Erika Hlavičková, Sabina Černochová, Aneta Doležalová

 

 

O Sdružení pěstounských rodin:

„Pěstouni nejsou ve společnosti přijímání příliš pozitivně, setkávají se s nepochopením a často negativními reakcemi okolí. Vaše pozornost jim dává naději, že někdo dokáže ocenit jejich úsilí, které vyžaduje velkou osobnostní sílu. A dětem radost, že na ně někdo myslí.“ Mgr. Lenka Skurská, sociální pracovnice Poradny NRP

 

Posláním Sdružení pěstounských rodin je podporovat rozvoj náhradní rodinné péče a pomáhat znevýhodněným dětem a mladým lidem k jejich příznivému vývoji a dosažení kvalitního života ve společnosti.

 

Sdružení se snaží pomoci znevýhodněným dětem a rodinám, které se ocitají na okraji sociálního vyloučení. Mladí lidé zde mohou prožívat první samostatné kroky v zázemí nového domova, jsou přijímáni se svojí jedinečností a je jim nabízeno umění nést svobodu i odpovědnost za vlastní život.

 

Sdružení pěstounských rodin působí v oblasti náhradní rodinné péče od roku 1995. Jedná se o nestátní neziskovou organizaci, která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb a má pověření k výkonu sociálně-právní ochrany dětí.

na stromečku.

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email