Nové studijní možnosti na NEWTON College

25. května 2015

Od nadcházejícího akademického roku 2015/2016 jsme si pro vás připravili  několik velmi zajímavých novinek. Bakalářský obor v anglickém jazyce a nejžádanější manažerskou kvalifikaci MBA!


Bakalářský obor v anglickém jazyce

V dnešním vysoce konkurenčním světě se již téměř žádná prosperující firma neobejde bez zahraničního obchodu. Pokud se chcete stát skutečnými odborníky na danou problematiku a uplatňovat své nabyté vědomosti a dovednosti nejen v domácím prostředí, zbystřete! Anglický bakalářský obor Global Business and Management je stvořen právě pro Vás. Studium kombinuje vysokoškolskou teoretickou výuku, praktické semináře, manažerský výcvik a praxi v reálném firemním prostředí.

 

Nejžádanější manažerské studium a kvalifikace MBA

Od října 2015 startuje na NEWTON College i studium MBA. Tento program se řadí mezi nejprestižnější a nejžádanější světové manažerské kvalifikace na pozicích business a senior managementu. Absolventi programu získávají na trhu práce atraktivitu a vysokou profesní hodnotu.

 

Součástí studia MBA na NEWTON College bude i unikátní seberozvojový manažerský výcvik X-tream Management zaměřený na zvládání kompletního jednání nejen v běžných, ale i v nestandardních a limitních situacích, jenž jedinečným způsobem propojuje prvky krizového, projektového a kognitivního managementu. V něm studenti zjistí, jak reagují ve vypjatých situacích a co mohou udělat, aby je zvládali lépe.

Jednoleté studium bude probíhat v českém jazyce

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email