Od 28. února zahajujeme manažerský výcvik NLP

6. února 2013

Chcete vynikat a dosahovat mimořádných výsledků nejen ve svém oboru? Pak se seznamte s naším manažerským výcvikem Neurolinguistického programování.


V rámci druhého pilíře vzdělávání na naší škole jsme ve spolupráci s Centrem systemiky a NLP, které se specializuje na nové a netradiční přístupy a metody ve vzdělávání a rozvoji dospělých (oblasti systemického přístupu, NLP, Ericksonské konverzační hypnózy, koučování a mediace), připravili dvousemestrální manažerský výcvik Neurolinguistického programování s mezinárodní certifikací, který se jedinečným způsobem zabývá "psychologií úspěchu" a absolventům výcviku pomůže k dosahování mimořádných výsledků nejen ve svém oboru.

 

Během výcviku získají jeho účastníci emocionální stabilitu, vyšší pocit sebevědomí, naučí se, jak si nastavit cíle a jak jich dosáhnout. Dozví se, jak vytěsnit z mysli špatné vzpomínky z minulosti a nahradit je jinými. Všechny tyto techniky budou umět naučit i ostatní.

 

Pro studenty NEWTON College se tento kurz uskuteční v mimořádné cenové nabídce (více než 2x levnější oproti skutečné ceně). Přihlásit se může každý nezávisle na svém studijním oboru.

 

Podrobnější informace o výcviku najdete na našich stránkách zde.

 

Kontakt: Pro více informací či přihlášky kontaktujte projektovou manažerku Mgr. Radku Pavlíčkovou, Ph.D.; T: +420 542 513 414, E: radka.pavlickova@newtoncollege.cz.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email