Poslední volná místa v semináři

9. ledna 2012

NEWTON College zve studenty středních škol, kteří se připravují na maturitu, na interaktivní seminář „Jak se efektivně učit”.


Chcete vědět, jak se naučit více a s menším úsilím? Jak zvládnout přípravu na maturitu bez stresu?

Pod vedením zkušeného odborníka se dozvíte, jak zvýšit efektivitu Vašeho studia a úsilí, jak trénovat paměť, jak při učení odpočívat, jak vybrat z velkého množství učiva to podstatné a další užitečné rady a tipy. Některé z technik si vyzkoušíte a natrénujete přímo na semináři.

Témata semináře:


Energetický koncept "flow"  //  Práce s vnitřní energií  //  Grafické pomůcky při učení  //  Vnitřní účet a nedokončené tvary  //  Denní rytmy  //  Umět vybrat podstatné  //  Praktické tipy k efektivnímu učení  //  Trénink paměti a mnemotechnické pomůcky  //  Psychohygiena  //  Smysl věcí a o co vlastně v životě jde

 

Cílem semináře je pomoci maturantům úspěšně zvládnout náročné období, které je čeká před maturitní zkouškou a přijímacími zkouškami na vysoké školy.

 

Termín:

Čtvrtek 16. února 2012 od 17:00 do 19:00

 

Místo konání:

VŠ NEWTON College, Rašínova 2, Brno (4. patro)  NEWTON College na mapě


Jak se přihlásit?

Účast na semináři je pro studenty SŠ zdarma, kapacita účastníků na 1 seminář omezená. Rozhoduje pořadí (datum) přihlášení. Hlaste se proto co nejdříve, nejpozději však do úterý před termínem konání, na email: michal.struzka@newtoncollege.cz
Přihláška na seminář musí obsahovat Vaše jméno a termín, na který se hlásíte. Do předmětu emailu uveďte „JAK SE EFEKTIVNĚ UČIT“.

 

O lektorovi - Ing. Milan Bobek, MSc.

Držitel britského certifikátu CTP pro lektory a organizátory vzdělávání v rámci CIPD, absolvent tříletého výcviku koučů, řady postgraduálních manažerských kurzů zaměřených na efektivitu skupinové práce, budování týmu, vedení týmů a komunikaci. Zakládající člen České asociace koučů. Má za sebou více než 10 let manažerské praxe s řízením lidských zdrojů. Na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT ve spolupráci se Sheffield Hallam University získal titul MSc. v oboru strategické řízení lidských zdrojů. Na NEWTON College přednáší od roku 2004, kde vyučuje předměty zaměřené na růst osobnosti a na efektivní práci s lidmi. Specializuje se na koučování, moderování, práci s jednotlivcem i se skupinou a na budování týmů.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email