Pozvánka na 10. ročník mezinárodní konference EFP

21. října 2016

Letošní téma „Ekonomický růst a hospodářská politika“ přilákalo mnoho významných osobností. 4. listopadu buďte u toho s námi!


Jménem vědeckého výboru 10. jubilejního ročníku Evropského fóra podnikání si Vás dovolujeme pozvat na naši mezinárodní odbornou konferenci pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR na téma: „Ekonomický růst a hospodářská politika“.

 

Na konferenci vystoupí např.: ministr průmyslu a obchodu ČR - Ing. Jan Mládek, prezident Nejvyššího kontrolního úřadu - Ing. Miloslav Kala, předseda Technologické agentury ČR -  Ing. Petr Očko, hlavní ekonom Českomoravské konfederace odborových svazů - Ing. Martin Fassmann, prof. Juraj Nemec a doc. Peter Krištofík z Univerzity Mateja Bela v Banské Bystrici, doc. Eva Zamrazilová z České bankovní asociace a mnoho dalších.

 

Konference se koná dne 4. listopadu 2016 v prostorách NEWTON College, Václavské náměstí 11, 110 00 Praha 1 (budova DAREX). Vstup na konferenci je zdarma. Více informací naleznete na webu konference www.efp.cz. V případě dotazů kontaktujte Mgr. Helenu Hakenovou helena.hakenova@newtoncollege.cz.

 

Z důvodu omezené kapacity Vás žádáme o registraci do 30. října 2016.

 

Těším se na setkání s Vámi!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email