Pozvánka na březnový Den otevřených dveří v Praze

20. března 2015

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3 roky po sobě nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 26. 3. od 16.45 hod.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na březnový Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 26. března od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Prahy na Václavském náměstí 11 v 8. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Inspirativní program

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College a zúčastnit se inspirativního workshopu „Letem světem značek“ v podání našeho vyučujícího, předního českého odborníka na firemní značky – Karla „Mindless“ Novotného.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Souhrnné informace

Kde? NEWTON College v Praze, Václavské náměstí 11, Praha 1, 8. patro

Kdy? Čtvrtek 26. března 2015 od 16.45 do 19.00 hodin

 

Program:

16.45 - 17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 - 17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30 - 18.30 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Letem světem značek“

17.00 - 19.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Další Den otevřených dveří NEWTON College v Praze se uskuteční 21. května 2015 taktéž

od 16.45 do 19.00.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email