Pozvánka na dubnový Den otevřených dveří 10.4.

15. února 2013

Uvažujete o studiu ekonomie, managementu či psychologie? Přijďte se podívat, jak to chodí na nejlépe hodnocené soukromé VŠ roku 2012 i 2013.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali více, přijměte naše pozvání na dubnový Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 10.4. od 16:45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, na setkání se  zástupci vyučujících a vedení školy budete moci získat veškeré informace o studiu a studijních oborech, našem novém systému vzdělávání skládajícího se ze 3. pilířů, praxích, zahraničních stážích, čím se NEWTON College odlišuje od ostatních vysokých či dalších mimoškolních aktivitách.

 

V druhé části dne otevřených dveří se můžete aktivně zúčastnit interaktivního semináře: Tři techniky jak se efektivněji učit, který může být velice prospěšný nejen pro letošní maturanty a na závěr jste zváni na ukázku výuky: Psychologie pro manažery nebo Krizového managementu, dle Vašeho výběru.

 

Během jednoho dne se tak prakticky můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dnu otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor. Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a můžete ho vykonat již před maturitní zkouškou.

 

Kdy? středa 10. dubna 2013 od 16.45 do 20.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Program:

16.45 – 17.00

Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

 

17.00 – 17.35

Představení studijních možností a setkání se zástupci vyučujících a vedení školy

 

17.40 – 18.25

Interaktivní seminář: Tři techniky jak se efektivněji učit

 

18.30 – 19.15

Ukázka výuky: Krizový management nebo Psychologie pro manažery

 

19.20 – 20.00

Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

 

O NEWTON College

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie inspirovaná úspěšnými modely ze zahraničí, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky.
V roce 2011/12 i 2012/13 jsme se stali nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR!

 

Studium je úzce propojeno s praxí a s projekty z reálného firemního prostředí, proto na NEWTON College nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic. Přednášky a semináře probíhají v malých skupinách z důvodu co nejužšího kontaktu mezi studenty a vyučujícími, kterými jsou respektovaní odborníci z praxe, např. vedoucím ústavu ekonomie a vyučujícím několika předmětů je viceguvernér České národní banky prof. PhDr. Ing. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D.

 

NEWTON College rozhodně není masovou školou, vždy se ke studentovi snažíme přistupovat individuálně a rozvíjet jak jeho osobnost, tak i jeho budoucí pracovní dovednosti.

 

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email