Pozvánka na exkluzivní přednášku

10. dubna 2017

19. dubna si na NEWTON College v Praze nenechte ujít veřejnou přednášku a následnou diskuzi s jedním z nejvlivnějších lidí českého showbusinessu.


Dubnovým hostem NEWTON College bude jeden z nejvlivnějších lidí českého showbusinessu a prezident mediální skupiny Lagardere Active ČR, pod který patří rádia Evropa 2 nebo Frekvence 1, a držitel francouzského řádu Rytíř umění a literatury Michel Fleischmann.


Když se Ivo Fleischmann, československý kulturní atašé ve Francii, v šedesátém devátém rozhodl, že zpáteční jízdenku tentokrát nechá v šuplíku, malý Michel ztrátu Prahy údajně oplakal. To ještě nevěděl, že se o něco později stane naopak kulturním atašé Francie v naší matce měst a otcem veleúspěšných rádií Evropa 2 a Frekvence 1. V listopadu získala jeho společnost grant od samotného Googlu na digitální rádio, výsledkem bude Youradio News, který se přizpůsobí svým obsahem, hudbou i zpravodajstvím preferencím konzumentů.

 

Jaké jsou výzvy mediálního světa? Kam se ubírá rádiový trh? A co chtějí v současnosti od rádia jeho posluchači?

Nejen na tyto otázky se bude možné zeptat Michela Fleischmanna, a to již ve středu 19. dubna na pražské adrese NEWTON College.

 

Je na co těšit, ale taky na co se zeptat. Setkání s Michelem Fleischmannem „Svět českého showbusinessu očima rozhlasového magnáta“ se uskuteční na NEWTON College v Praze, Václavské náměstí 11, učebna 1, a to ve středu 19. dubna od 17:00. Pokud byste se rádi zúčastnili, potvrďte svoji účast ve facebookové události zde.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email