Pozvánka na exkluzivní přednášku viceguvernéra ČNB

29. ledna 2016

Zajímá vás ekonomie? Pak si nenechte ujít přednášku: „Aktuální ekonomický vývoj ČR pohledem ČNB“, resp. jejího viceguvernéra prof. Vladimíra Tomšíka.


V rámci seriálu vystoupení známých osobností české společnosti a business scény na NEWTON College Vás zveme na exkluzivní veřejnou přednášku s velmi aktuálním ekonomickým tématem.

 

Jsme velmi rádi, že pro váženého hosta můžeme tentokrát sáhnout do vlastních řad. Přednášejícím nebude nikdo jiný než náš vyučující Prof. Ing. PhDr. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D, tedy viceguvernér České národní banky a vedoucí Ústavu  ekonomie na NEWTON College.

 

Téma: „Aktuální ekonomický vývoj ČR pohledem ČNB“

Kdy? úterý 12. dubna 2016 od 16.30 hodin

Kde? NEWTON College, Rašínova 2, Brno, učebna č. 6, NEWTON College na mapě

 

Srdečně jsou zváni všichni studenti, absolventi, zájemci o studium, partneři i přátelé NEWTON College.

 

O přednášejícím:

Studium

Vladimír Tomšík vystudoval na Vysoké škole ekonomické v Praze Fakultu národohospodářskou a Fakultu financí a účetnictví (akademické tituly inženýr). Dále vystudoval Fakultu sociálních věd na Univerzitě Karlově v Praze (akademický titul doktor filozofie). Poté získal dva doktoráty, a to v oboru hospodářská politika na VŠE a v oboru ekonomie na UK (akademické tituly Ph.D.). V roce 2004 habilitoval na Fakultě financí a účetnictví VŠE pro obor finance (akademický titul docent). A roku 2009 byl na návrh Vědecké rady Vysoké školy ekonomické jmenován pro obor finance profesorem (akademický titul profesor).

 

Profesní působení

Již během studií – od roku 1997 – působil jako odborný asistent na Vysoké škole ekonomické. V únoru 2000 nastoupil do Komerční banky a v září téhož roku přešel do finanční a poradenské společnosti NEWTON Holding. V září 2005 začal působit ve Světovém obchodním institutu ve Švýcarsku. Své působení zde ukončil v roce 2006, kdy byl prezidentem Václavem Klausem jmenován za člena bankovní rady České národní banky. 1. července 2010 se stal jedním ze dvou viceguvernérů České národní banky.

Zdroj: ČNB

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email