Pozvánka na exkluzivního hosta NC

27. února 2015

Srdečně Vás zveme na přednášku a diskuzi s významným českým ekonomem a majitelem finančněporadenské společnosti Partners - Pavlem Kohoutem.


V rámci seriálu vystoupení osobností české společnosti a business scény na NEWTON College srdečně zveme všechny studenty, absolventy, vyučující, zájemce o studium, partnery i přátele naší školy na exkluzivní přednášku a následnou diskuzi s významným českým ekonomem, majitelem finančněporadenské společnosti Partners, členem NERVu, zakladatelem Institutu pro politiku a ekonomiku, a v neposlední řadě autorem mnoha úspěšných knih o financích a investování - Pavlem Kohoutem.

 

Termín: 10. března 2015 od 18.00

Téma: „Budoucnost Evropy“

Kde: učebna č. 6, NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Pokud se budete chtít zúčastnit, přihlaste se, prosím, k události na facebooku zde.

 

O přednášejícím:

Původně chtěl být vývojářem počítačových her. Simulační program pro trénink obchodování na burze jej zanesl do světa financí, kde zapustil kořeny v roce 1993. Postupně pracoval ve společnostech Komero, ING Investment Management a PPF.

 

V letech 2002–2003 působil jako člen sboru poradců ministra financí Bohuslava Sobotky (ČSSD), od roku 2004 do roku 2006 byl členem konzultačního týmu Vlastimila Tlustého (ODS).

 

V roce 2007 se stal jedním ze zakladatelů a majitelů nové finančněporadenské společnosti Partners, ve které je místopředsedou dozorčí rady a hlavním ekonomem. Na starosti má hlavně odborný trénink finančních poradců, rozvojové projekty a psaní článků do odborných i masových médií. Často přispívá do Lidových novin, Hospodářských novin, MF Dnes, Respektu, Eura nebo na svůj blog na serveru aktuálně.cz.

 

V roce 2009 se stal členem NERVu (Národní ekonomické rady vlády). Také působil v PES (Poradní expertní sbor ministra financí a ministra práce a sociálních věcí), kde připravoval návrh důchodové reformy. Patří též mezi zakladatele Institutu pro politiku a ekonomiku a není členem žádné politické strany.

Je autorem knih o financích a investování, zejména šestkrát vydané Investiční strategie pro třetí tisíciletí nebo knih Vitamíny pro ekonomický růst a Finance po krizi. Hlavním koníčkem Pavla Kohouta je fotografování, svá díla i vystavuje. Volný čas věnuje také svému synovi.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email