Pozvánka na exkluzivního hosta NC – Radim Jančura

17. dubna 2014

29. 4. vás srdečně zveme na přednášku a následnou diskuzi s jedním z nejvýraznějších českých podnikatelů, majitelem Student Agency – Radimem Jančurou.


V rámci seriálu vystoupení významných osobností české společnosti a business scény na NEWTON College srdečně zveme všechny studenty, absolventy, vyučující, zájemce o studium, partnery i přátele naší školy na exkluzivní přednášku a následnou diskuzi s jedním z nejvýraznějších českých podnikatelů, majitelem Student Agency – Radimem Jančurou.

 

Téma: Success story Radima Jančury a jeho Student Agency pokračuje

Kdy? úterý 29. dubna 2014 od 18.00 hod.

Kde? učebna č. 6, NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Pokud se budete chtít zúčastnit, přihlaste se, prosím, k události na facebooku zde.

 

O přednášejícím:

Radim Jančura – success story

Majitel holdingu Student Agency se narodil 12. ledna 1972 v Ostravě, jeho podnikání je však neodmyslitelně spjaté především s Brnem. Právě zde založil v roce 1996 při studiích na Elektrotechnické fakultě VUT společnost Student Agency. Na původní záměr podnikání, zprostředkovávání au-pair pobytů, přišel při své pracovní stáži ve Velké Británii. Díky polovičním cenám oproti konkurenci za chvíli ovládl český trh a bylo potřeba rozšířit své portfólio o další služby.

Jako další oblast zvolil Radim Jančura on-line prodej letenek (k dnešnímu dni je Student Agency s cca 25% podílem největším prodejcem na trhu v ČR a jeden z největších na Slovensku) a autobusovou dopravu, kde zaznamenal přímo raketový vstup do vnitrostátní dopravy. Během roku od zavedení linky Praha-Brno žluté autobusy SA naprosto převálcovali veškerou konkurenci. Následovaly spoje do Ostravy, Plzně, Liberce, Karlových Varů či Hradce Králové a také mezinárodní autobusové linky. Základem jeho úspěchu bylo poskytnutí zákazníkům nadstandardních služeb a pohodlí, které na linkách SA poskytuje, stejně tak jako atraktivní ceny. Firemní kultura celé společnosti je zaměřená především na péči o zákazníka.

Posledními projekty které se pan Jančura rozhodl realizovat jsou aktivity v oblasti taxislužby TICK TACK, vlakové dopravy pod značkou RegioJet a projekt dovolena.cz.

Ve všech těchto oblastech holding STUDENT AGENCY přinesl na trh zcela novou kvalitu služeb. Vlaky IC RegioJet se staly fenoménem kvality na železnici a z trasy Praha – Ostravsko – Žilina se v příštím roce posunou také na dálkovou trasu Bratislava – Košice.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email