Pozvánka na Gaudeamus a Den otevřených dveří

24. října 2012

Uvažujete o studiu ekonomie, managementu či psychologie? Stavte se za námi, těšíme se na Vás. Gaudeamus 30. 10. – 2. 11., Den otevřených dveří 7. 11.


Gaudeamus 2012 

Podzimní Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2012 se uskuteční od úterý 30. října do pátku 2. listopadu 2012 na brněnském výstavišti v pavilonu F.

 

Naši školu najdete na stánku č. 9, hned u vstupu č. 1. Můžete se zde setkat s našimi studenty, kteří se s vámi velmi rádi podělí o vlastní zkušenosti se studiem na NEWTON College, odpoví na veškeré dotazy o studijních oborech, přijímacím řízení či například o tom, čím se NEWTON College odlišuje od ostatních vysokých škol. Budeme Vám k dispozici od úterý do čtvrtku mezi 8. a 16. hodinou a v pátek od 8 do 14 hod.

 

Listopadový Den otevřených dveří

Pokud Vám návštěva veletrhu vzdělávání časově nevyjde, přijměte naše pozvání na listopadový Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 7. listopadu od 16:30 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, na setkání se  zástupci vedení školy a vyučujícími jednotlivých oborů budete moci získat veškeré informace o studiu a studijních oborech, našem novém nadstavbovém programu manažerského výcviku, praxích, zahraničních stážích či jiných mimoškolních aktivitách. Na závěr se můžete aktivně zúčastnit interaktivních seminářů: Psychologie pro manažery či Krizový management. Během jednoho dne se tak můžete prakticky seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

Na dnu otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor. Jeho cílem není testovat vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a můžete ho vykonat již před maturitní zkouškou.

 

Kdy? středa 7. listopadu 2012 od 16.30 do 19.30 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Program:

16.30 – 17.00

Představení školy a studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 – 18.00

Setkání se zástupci vedení školy a vyučujícími jednotlivých oborů

18.00 – 19.00

Souběžné semináře: Psychologie pro manažery a Krizový management

19.00 – 20.00

Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email