Pozvánka na konferenci pro mladé podnikatele

27. dubna 2015

Po podzimním velmi úspěšném ročníku přicházejí pořadatelé Symposia v Brně i s jarní edicí.


NEWTON College je opět partnerem Symposia – konference pro mladé podnikatele, které se již po páté uskuteční v Brně.

"Vizí Symposia je rozvoj mladých lidí. Rozšiřování informací o podnikání, především těch praktických, přináší tu nejlepší inspiraci pro všechny, kteří nechtějí svou budoucnost nechat náhodě.“ přibližuje myšlenku Symposia Veronika Čechová, hlavní organizátorka akce. „V zásadě i fakt, že konferenci již pátým rokem organizuje tým studentů z brněnských univerzit bez nároku na finanční ohodnocení, svědčí o zájmu mladých lidí získat co nejvíce zkušeností již během studia." dodává Čechová.

 

Nové prostory a nový čas - Poprvé na jaře v Univerzitním kině Scala

Na letošní ročník se mohou účastníci těšit 29. dubna 2015. Novinkou bude místo konání - konference se přesune z přednáškové místnosti do větších prostor Univerzitního kina Scala. Jarní Symposium naváže na předešlé ročníky, kdy se po čtyři roky konalo pouze na podzim jako dvoudenní akce. Tentokrát s novými prostory dostane nový, jednodenní formát.

 

Informace, rady a motivace přímo od úspěšných podnikatelů

Účastníci se mohou těšit na cyklus přednášek z různých oblastí, které musí začínající podnikatelé řešit. Mezi přednášejícími bude například jedna z investorek pořadu České televize Den D, Margareta Křížová, odbornice v oblasti řízení a rozvoje HR, vzdělávání a rozvoje zaměstnaneckých vztahů Miriam Zábrženská nebo Jaroslav Trojan, partner společnosti Credo Ventures, který ukáže, jak zvládnout finanční plánování. Již tradičně bude celá akce ukončena večerním networkingem a možností navázat kontakty v neformálním prostředí.

 

Celá akce není určena jen těm, kteří plánují rozjet své vlastní podnikání nebo o tom přemýšlí. Přínosem ale bude také pro ty, kteří se již v tomto oboru realizují a chtějí se dozvědět více.

 

O pořadateli:

AIESEC – mezinárodní platforma, která se snaží rozvíjet potenciál mladých lidí

Symposium je organizováno pod hlavičkou brněnské pobočky mezinárodní neziskové studentské organizace AIESEC. Organizace AIESEC vznikla už v roce 1948, dnes působí ve více než 120 zemích světa a dohromady sdružuje na 100 tisíc studentů. Snaží se v mladých lidech rozvíjet jejich potenciál a aktivně v nich podporuje rozvoj spolupráce či vedení lidí prostřednictvím dobrovolnických a profesních zahraničních stáží.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email