Pozvánka na květnový den otevřených dveří 29. 5.

14. května 2014

Uvažujete o studiu ekonomie, managementu či psychologie? Přijďte se seznámit s 3x nejlépe hodnocenou soukromou VŠ roku 2012 - 2014.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na květnový Den otevřených dveří v Brně, který se uskuteční ve tento čtvrtek 29. 5. od 16.45 do 19.00 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Ve druhé části Dne otevřených dveří na Vás čeká inspirativní ukázka výuky předmětu Psychologie pro manažery v podání vedoucí Ústavu humanitních věd na NEWTON College a skvělé vyučující PhDr. PaedDr. Evy Ambrozové, Ph.D.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, vyučujícími, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dni otevřených dveří se můžete zúčastnit i přijímacího rozhovoru.

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné. Pokud byste měli zájem ho vykonat přímo na Dnu otevřených dveří, dejte nám to vědět s minimálně jednodenním předstihem. Děkujeme.

 

Souhrnné informace:

Kdy? čtvrtek 29. května 2014 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram květnového Dne otevřených dveří:

16.45 – 17.00: Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 – 17.25: Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30 – 18.30: Inspirativní ukázka výuky Psychologie pro manažery

17.00 – 19.00: Možnost vykonat přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Další Den otevřených dveří se v Brně uskuteční 19. června v Brně a 7. června v Praze.

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email