Pozvánka na lednový Den otevřených dveří

21. prosince 2012

Chcete se seznámit s nejlépe hodnocenou soukromou VŠ roku 2012 zaměřenou na moderní výuku managementu a psychologie? Navštivte nás 10.1.


Lednový Den otevřených dveří

Pokud Vás naše škola zaujala a rádi byste ji poznali více, přijměte naše pozvání na lednový Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 10. ledna od 16:30 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, na setkání se  zástupci vedení školy a vyučujícími jednotlivých oborů budete moci získat veškeré informace o studiu a studijních oborech, našem novém nadstavbovém programu manažerského výcviku, praxích, zahraničních stážích, čím se NEWTON College odlišuje od ostatních vysokých škol či se dozvědět o dalších mimoškolních aktivitách.

 

Na závěr se můžete aktivně zúčastnit interaktivních seminářů: Psychologie pro manažery či Krizový management. Během jednoho dne se tak můžete prakticky seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

Na dnu otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor. Jeho cílem není testovat vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a můžete ho vykonat již před maturitní zkouškou.

 

Kdy? čtvrtek 10. ledna 2013 od 16.30 do 19.30 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Program:

16.30 – 17.00

Představení školy a studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 – 18.00

Setkání se zástupci vedení školy a vyučujícími jednotlivých oborů

18.00 – 19.00

Souběžné semináře: Psychologie pro manažery a Krizový management

19.00 – 19.30

Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Budeme se na Vás těšit!

 

Další termíny dnů otevřených dveří:

V únoru 2013 se uskuteční ve čtvrtek 7. 2. a 21. 2. od 16:30

 

O NEWTON College

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu a psychologie inspirovanou úspěšnými modely ze zahraničí. Studium je orientované na praxi v reálném firemním prostředí a probíhá v malých skupinách.


Jsme přesvědčení, že “bezduché biflování" faktů a definic je ve skutečnosti na nic. Jde nám o to, abyste vždy měli možnost si teorii ověřit v praktických cvičeních či dokonce v našich partnerských firmách. Přednášky a semináře vedou respektovaní odborníci z praxe, kteří nejen, že vám předávají své znalosti a zkušenosti, ale ochotně vám poradí i s vašimi projekty. Naši vyučující jsou studenty vnímáni spíše jako partneři, na které se mohou obrátit.

 

NEWTON College rozhodně není masovou školou. Vždy se ke studentovi snažíme přistupovat individuálně a rozvíjet jak jeho osobnost, tak i jeho budoucí pracovní dovednosti. To se odráží například v možnosti zvolit si po prvním semestru specializaci v rámci programů Manažerský výcvik nebo i v personalizované nabídce praxí.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email