Pozvánka na lednový Den otevřených dveří v Praze

21. ledna 2015

Přijďte se za námi podívat na první Den otevřených dveří v novém roce s velmi inspirativním programem. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 29. 1. od 16.45 hod.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na lednový Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 29. ledna od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Prahy na Václavském náměstí 11 v 8. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Inspirativní program

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College a zúčastnit se inspirativních workshopů „Praktické manažerské techniky“ a „Letem světem značek“ v podání našich špičkových vyučujících.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dni otevřených dveří můžete vykonat i přijímací řízení

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a můžete ho absolvovat již před maturitou. Pokud byste měli zájem ho vykonat přímo na Dnu otevřených dveří, dejte nám to vědět s minimálně jednodenním předstihem. Děkujeme.

 

Souhrnné informace

Kde? NEWTON College v Praze, Václavské náměstí 11, Praha 1, 8. patro

Kdy? Čtvrtek 29. ledna 2015 od 16.45 do 19.00 hodin

 

Program:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30—18.15 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

18.20—19.00 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Letem světem značek“

17.00—19.00 Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky

na jednotlivé zástupce NC

 

Další Den otevřených dveří NEWTON College v Praze se uskuteční 19. února 2015 taktéž

od 16.45 do 19.00.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email