Pozvánka na přednášku exkluzivního hosta NC – 9.12.

22. listopadu 2013

Jeden z nejvlivnějších ekonomů v ČR, hlavní makroekonom týmu ekonomických expertů Andreje Babiše, kandidát na ministra financí - Ing. Aleš Michl.


V rámci seriálu vystoupení osobností české společnosti a business scény na NEWTON College srdečně zveme všechny studenty, absolventy, zájemce o studium, partnery i přátele školy na exkluzivní přednášku jednoho z nejvlivnějších ekonomů v ČR, hlavního makroekonoma týmu ekonomických expertů Andreje Babiše, analytika a investičního stratéga Raiffeisenbank, bývalého člena týmu místopředsedů vlád pro ekonomiku Martina Jahna a Jiřího Havla a nyní v neposlední řadě kandidáta na post ministra financí - Ing. Aleše Michla.

Společensko-ekonomický týdeník Profit sestavil žebříček ekonomů s největším vlivem v ČR. Aleš Michl se umístil na 6. místě. Tuto výraznou osobnost jste mohli např. spatřit i na naší 7. mezinárodní odborné konferenci v rámci Evropského fóra podnikání, kde se zhostil role moderátora.

 

Téma: Jak nakopnout ekonomiku - brainstorming

Kdy? pondělí 9. 12. 2013 v 18.00

Kde? učebna č. 1, NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Pokud se budete chtít zúčastnit, přihlaste se, prosím, k události na facebooku zde.

 

O přednášejícím:

Ing. Aleš Michl – jeden z nevlivnějších ekonomů v ČR

Studoval na VŠE v Praze, LSE v Londýně a krátce i na The University of Pennsylvania Wharton School. Během studií psal pět let pro Hospodářské noviny. Od června 2006 působí jako ekonom, analytik a investiční stratég Raiffeisenbank. Předtím byl v týmech místopředsedů vlád pro ekonomiku Martina Jahna a Jiřího Havla. Není členem žádné politické strany a se ctí vypomáhá i v NERVu (Národní ekonomická rada vlády).

 

Aleš Michl je velmi hojně citovaný v médiích, v ekonomické branži patří k uznávaným analytikům. Jeho jméno je úzce spjato i s Andrejem Babišem, u kterého zastává pozici hlavního makroekonoma v týmu ekonomických expertů s názvem Rada ekonomických poradců. Podle Andreje Babiše v Radě zasedají nejlepší nezávislí experti v Česku.

V poslední době se o něm začalo mluvit jako kandidátovi na post ministra financí.

 

Společensko-ekonomický týdeník Profit sestavil žebříček ekonomů s největším vlivem v ČR. Aleš Michl se umístil hned v několika kategoriích.

1. Aleš Michl je nejtvořivější - v denících a týdenících má nejvíce autorských zpráv.

2. V kategorii „Nejviditelnější ekonom v českých médiích“ pak skončil druhý. Za sebou nechal např. i ekonoma Jana Švejnara.

3. V žebříčku nejvlivnějších ekonomů v ČR skončil šestý.

 

Své umístění glosuje: „Musím ještě přidat.“

 

Pokud byste se rádi dozvěděli více o panu Michlovi, jeho názorech a komentářích navštivte jeho blog: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/ales-michl.php

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email