Pozvánka na přednášku exkluzivního hosta NEWTON College

7. března 2012

RNDr. Ladislav Minčič, CSc., MBA: I. náměstek ministra financí, absolvent studijních programů na Harvardské univerzitě. Téma: Daňová reforma v ČR.


V rámci seriálu vystoupení zajímavých osobností české společenské a business scény na NEWTON College vás zveme na exkluzivní přednášku prvního náměstka ministra financí ČR, absolventa studijních programů na Harvardské univerzitě, bývalého manažera v Mezinárodní bance hospodářské spolupráce a Mezinárodní investiční bance v Moskvě.

 

Téma přednášky: Daňová reforma v ČR.

 

Srdečně jsou zváni všichni studenti, absolventi, zájemci o studium, partneři a přátelé školy.

 

Kdy?   úterý 20. března 2012 od 18.00 hodin   

Kde?   NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě 

            učebna č. 1

 

O přednášejícím: 

 

RNDr. Ladislav Minčič, CSc., MBA byl v srpnu 2010 jmenován I. náměstkem ministra financí, kde je zodpovědný za řízení sekce daní a cel. V roce 1983 získal titul RNDr. na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy, v roce 1989 titul kandidáta věd a v roce 2005 titul MBA na Finanční akademii v Moskvě. Již od roku 1989 pracoval na Federálním ministerstvu financí, později na Ministerstvu financí České republiky až do roku 2002. Poté působil v Mezinárodní bance hospodářské spolupráce a Mezinárodní investiční bance v Moskvě. Je absolventem různých studijních programů na Harvardské univerzitě. Účastnil se četných zahraničních seminářů a odborných konferencí zaměřených na veřejné finance a ekonomickou integraci.  Jeho odborná publikační činnost je zaměřená na ekonomiku a finance (česky, anglicky, rusky) a psaní popularizačních textu pro česká periodika (průběžně od roku 1990).

 

Osobnosti na NEWTON College

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email