Pozvánka na přednášku exkluzivního hosta NEWTON College

9. ledna 2012

Michael Rostock–Poplar: úspěšný investor a podnikatel. Pro své nekompromisní jednání v pořadu Den D je široké veřejnosti znám jako „Mr. Sorry“.


V rámci seriálu vystoupení zajímavých osobností české společenské a business scény na NEWTON College vás zveme na exkluzivní přednášku úspěšného investora a podnikatele Michaela Rostocka-Poplara.

 

Téma přednášky: Alchymie úspěchu podnikání, aneb proč někteří vyhrávají a jiní krachují. Jak vyplývá z názvu, obsah přednášky je zaměřen na oblast podnikání, zejména pak na start-upy firem a rizikové investice.

 

Srdečně jsou zváni všichni studenti, absolventi, zájemci o studium, partneři a přátelé školy.

 

Kdy?   úterý 10. dubna 2012 od 18.00 hodin   

Kde?   NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě 

            učebna č. 1

 

Téma?  Alchymie úspěchu podnikání, aneb proč někteří vyhrávají a jiní krachují.

 

Pokud se chcete zúčastnit, přihlašte se na facebookové události zde. 

 

 

O přednášejícím: 

Vystudoval práva na Univerzitě Karlově v Praze, poté absolvoval postgraduální studium St. Antony's College na Oxford University a získal magisterský titul LLM na Hughe's Hall, University v Cambridge, kde se specializoval na právo cenných papírů a regulaci finančních trhů. Byl zakladatelem a prezidentem Středoevropské společnosti Cambridge University.

 

Dříve pracoval jako právník pro společnost WoodCommerz, kde se například podílel na realizaci první emise eurobondů ve střední a východní Evropě (emitentem byl ČEZ). Pracoval u Prvního privatizačního fondu, kde se účastnil zpracování řady privatizačních projektů v Rusku a v Bulharsku.


Nyní je Michael Rostock–Poplar spolumajitelem pěti firem, jejichž roční obrat se pohybuje kolem 2 miliard korun. Patří mezi zakládající partnery finančně a strategicky poradenské společnosti Venture Investors Corporate Finance, která společně s partnery pokrývá celou západní Evropu, Asii, USA a východní Evropu. Zde je zodpovědný za vedení společnosti, strategii a business development.

Hovoří česky, anglicky, rusky a polsky.

 

Osobnosti na NEWTON College

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email